Sat Nam Rasayan

Volné termíny

  • Sat Nam Rasayan probíhá v současné době na dálku. Je možné domluvit si termín.

Rezervace: gabina@bethelight.cz

Adresy studií:

Co je Sat Nam Rasayan?

Sat Nam Rasayan je meditativní umění. Vychází z tradice Kundalini jógy a ještě donedávna to bylo tajné učení, které se předávalo jen z mistra na vybraného žáka.

Ten, kdo toto umění ovládá, dokáže rozpustit bloky a napětí, které brání druhému hluboce a plně se uvolnit. Cílem je uvolnit energii duše, aby mohla opět volně a bez zábran proudit. Tělo se v tomto stavu samo regeneruje.

Jak setkání probíhá?

Setkání probíhá tak, že klient leží a odpočívá, já se uvedu do hluboké meditace (stavu neutrality nebo také stavu „šúnja“). Pracuji potom na konkrétních oblastech, tedy orgánech, svalech, nervových či meridiánových drahách. Vyrovnávám také čakry nebo jednotlivé elementy v těle (voda, oheň, země, vzduch, éter).

Pokud má klient zájem, tak mu poté ještě doporučím specifickou mantru nebo meditaci z tradice kundaliní jógy, která ho může podpořit v oblasti, kterou zrovna řeší.

Jak toto umění pomáhá?

Sat Nam Rasayan je uvolňovací technika, která nesleduje léčebný proces, ačkoliv k němu může mimoděk dojít. Někdo prochází těžkou životní situací a přichází si pro podporu a uvolnění pravidelně jednou týdně. Jiný má nějaký konkrétní blok, který se rozpustí za jedno setkání.

Jaké mám zkušenosti?

V současné době mám zkušenost s více než 200 klienty. V prosinci 2018 jsem ukončila 4letý výcvik zkouškou v Itálii a získala jsem certifikát II. stupně.

Sat Nam Rasayan je mimozdravotnická podpůrná metoda, která používá jen hlubokou meditaci a pohyb vědomí. Přichází klienti s bloky fyzické rázu – bolesti zad, migréna, napětí, stres, neschopnost uvolnit se.

Dále je to celá řada psychických problémů, mám zkušenost i s hospitalizovanými pacienty, kteří bezprostředně po Sat Nam Rasayan cítili údajně „velké uvolnění“. Sat Nam Rasayan podporuje uvolnění obav, stresu nebo obtěžujících myšlenek.

Sat Nam Rasayn neslouží k léčení nemocí, ale slouží pouze jako podpůrná metoda pro uvolnění. Neslibuje zázraky. Pouze umožní tělu, aby se uvolnilo a samo se harmonizovalo. Moje zkušenost je taková, že Sat Nam Rasayan rozpouští napětí, které v těle nemusí být.

Pokud klient medituje nebo cvičí jógu, tak mu po Sat Nam Rasayan mohu doporučit specifickou mantru nebo meditaci z tradice kundaliní jógy, která ho může podpořit v oblasti, kterou zrovna řeší.

Jaká je cena?

Setkání trvá 60 minut a cena je 1 200 Kč. Setkání se koná většinou v Jóga Ateliéru v Praze (metro A-Skalka) nebo Himálajském centru (metro B-Palmovka).

ceny jsou platné do 31.5.2021

Obchodní podmínky a GDPR

Kdo jsem?

Jsem certifikovanou lektorkou kundaliní jógy I. stupně a praktikantkou Sat Nam Rasayan II. stupně. Vedu pravidelné lekce jógy pro širokou veřejnost, ale také pro ženy z oddělení závislostí v psychiatrické nemocnici v Bohnicích. Pro uvolnění hlubších problémů klienti využívají individuální lekce meditací a Sat Nam Rasayan.

Reference

Děkuji i já za to, že mě Gábi vzala pod svoje křídla, je to jeden z andělů, co mi letos vstoupil do Cesty. Sat Nam Rasayan se nedá popsat, musí se to prožít , pro mě nezapomenutelné… jsem za to moc vděčná💗a děkujiii 

Veronika

Na Gábinu a její neobvyklý způsob terapie jsem si vzpomněla v době, kdy jsem se nechtěla vydat do rukou tradičním lékařům. Byla jsem doma s půlroční dcerkou a představa pobíhání po ordinacích se nedala vtěsnat do našich již tak nabitých dnů. Kojila jsem a měla jsem s kojením velké potíže, dcerka moc neprospívala. Výsledkem nebylo jen vyčerpání, ale také velké a řezavé bolesti v kolenou. Změna nepřišla ze dne na den. Sat Nam Rasayan proběhlo na dálku a třikrát za sebou. Hned ale nastala lehká úleva, obrat a po měsíci byla bolest pryč. Zajímavé je, že ustaly i problémy s kojením, dcera už pěkně papá. Děkuju za konzultaci a doporučuji ji všem, kdo jsou takové věci otevření!

Markéta

Fotografie

Fotografie z akcí a výcviků Sat Nam Rasayan v Praze, v Paříži, v Perugii a v Mnichově.

Sat-Nam-Rasayan-picture