Kurzy a semináře

Online kurz meditace: probuzení srdce Universa

Od 19.1. se uskuteční další online kurz meditace. Čeká nás 6 setkání, vždy ve středu 20 – 21:30 hod. Cena: 1.800 Kč. Registrace: gabina@bethelight.cz Odkaz na událost na Facebooku zde. 

Tentokrát se budeme věnovat svému srdci, přes které se spojíme se srdcem Universa.
 
Téma jsem vybrala podle cyklů planet v první půlce roku, které přejí duchovní práci a podporují spojení našeho individuálního vědomí s kosmickým vědomím.
 
„Toto posvátné Fénixovo srdce je požehnané. Prostřednictvím zažité bolesti, ztrát a zármutku toto srdce sílí, je připravené vzplanout do nového života, tančit obřad jara, obřad znovuzrození.
 
Toto srdce je připraveno znovu poskočit životem, být naplněné nevinnou radostí a vášní nejhlubší oddanosti.
 
Jsem připravena následovat své srdce, aby mě vedlo hlasem lásky. Mé srdce zná cestu a já se nechám vést do světla nového dne.“
 
~ výkladová karta Posvátné Fénixovo srdce
 
Na setkáních nás čekají meditace z tradice kundaliní jógy. Meditace budou zaměřené na naše srdeční centrum, na spojení s naší duší a rozšíření našeho vědomí.

 


Seminář (nejen) pro teraputy a zdravotníky: Terapeutické využití dechových cvičení

Více informací: 

 

letacek_dech_jpg

 


Online lekce kundaliní jógy (pořádá Jóga pro (ne)závislost)

167733517_866478870565322_8130697572749770856_nKaždý čtvrtek večer probíhají online otevřené lekce kundaliní jógy „Jóga pro (ne)závislost“. Lekce a přihlášení najdete zde přes makejdoma.cz Lekce jsou zaměřené na posílení vnitřní síly a výdrže. Cena pro veřejnost je 200 Kč. Snížená cena 100 Kč je pro klienty, kteří ukončili léčbu a vrací se do každodenního života. Pokud za lekci přispějete 300 Kč, pomůžete nejen sobě, ale navíc pomůžete zaplatit lekci těm, kteří si naše lekce nemohou dovolit a přesto by se rádi účastnili. Každá lekce obsahuje rozcvičku, sestavu, relaxaci a závěrečnou meditaci. Lekce vedeme střídavě dvě lektorky. Lekce se uskuteční v rámci projektu Jóga pro (ne)závislost

 


Seminář meditace pro seniory (pořádá Elpida o. p. s.)

Elpida NoirJednou měsíčně probíhají semináře (online i osobně), kde si povídáme a praktikujeme meditace. Seminář je vhodný pro začátečníky. Online forma semináře probíhá jednou měsíčně v pátek 10-11:30 hod. Osobní setkání probíhá jednou měsíčně v Praze ve čtvrtek 11-12:30 hod. Programů v Elpidě se mohou účastnit lidé už od 55+. Přihlášky na seminář probíhají přímo přes Elpidu. Termíny jsou postupně vypisovány zde. 

 

 

%d blogerům se to líbí: