Kurzy a semináře

 

Premiéra autorské vedené meditace

blur-bright-brown-676578 2
V úterý 8.11. vrcholí úplněk, Luna bude ve znamení Býka.
 
Pro tento úplňkový den jsem pro vás připravila autorskou vedenou meditaci, kterou jsem nazvala „Semínko“.
 
Meditace proběhne jako veřejná premiéra na YouTube v úterý 8.11. ve 20 hodin pod tímto odkazem: https://youtu.be/Pf35zbYh3HU
 
Záměrem této vedené meditace je hluboký odpočinek. Poslouchat ji můžete nejlépe v relaxační pozici v lehu na zádech. Je vhodná pro chvíle, kdy se potřebujeme na chvíli zastavit, opustit vnější svět a ponořit se sami do sebe, abychom doplnili energii.
Nechte se provést cestou vnitřních světů, obrazů a vizualizací a obnovte spojení se svým vnitřním zdrojem.
 
Autorem hudby, která byla složená speciálně k této meditaci, je můj táta, hudebník, skladatel a multiinstrumentalista. Jeho tvorbu najdete na Spotify i YouTube pod jménem IAN WELKIN
 
 

Seminář ve Svitavách: posvátné mantry a meditace kundaliní jógy

_5123491_portr_upr_v2

Milí přátelé, srdečně vás s Verunkou Vykadalovou zveme do Svitav do studia Anahata na speciální dvoudenní meditační workshop. Budeme mít dostatek času na to, abychom se naladili a otevřeli svá srdce posvátným mantrám a modlitbám. 

Čekají nás meditace, které nás naučí umění hlubokého naslouchání. Při zpěvu manter nás bude doprovázet indické harmonium, budeme meditovat za doprovodu gongu a dalších rituálních hudebních nástrojů. 

  • Termín: 12.-13.11.2022, 11 – 16 hod
  • Přihlášky: gabina@bethelight.cz
  • Cena: 2.600 Kč
 

Škola meditace ve Svitavách

napis

Je otevřená registrace na Školu meditace ve Svitavách, která začíná v lednu 2023. Jsou poslední 2 volná místa.

Škola bude probíhat v sobotu i v neděli od 11 do 16 hodin, takže je možné i dojíždět.
 
Absolventi Školy se mohou zúčastnit třídenní džapy, která se uskuteční v červnu v Praze.
 
Škola meditace je otevřená pro všechny, kteří se chtějí ponořit do teorie a praxe meditace. Je vhodná i pro učitele kundaliní jógy, kteří mají zájem prohloubit své znalosti v oblasti meditace.
 
Zaměříme se na studium posvátných manter a meditacemi nás bude doprovázet indický hudební nástroj „harmonium“.
 
Budeme zvyšovat svoji vnímavost a otevírat svůj citlivý prostor pro vnímání vibrace zvuku na hlubší úrovni. V tom nás podpoří gong a tibetské mísy.
 
První stupeň meditace je tichá meditace, která nás přivádí do hlubokého klidu. Druhý stupeň je meditace s mantrou. Na této úrovni se přeměňuje naše podvědomí a očišťují se karmické otisky. Ve třetím, nejhlubším stupni, dochází splynutí se samotným zvukem a tehdy dochází k přeměně samotného vědomí.
 
Budeme vstupovat do prostoru „šúnja“, do ticha za myšlenkami. Budeme uvolňovat stres, rozpouštět emoce, zvyšovat naši vnímavost a intuici, rozšíříme naše vědomí.
 
Půjdeme cestou prožitku a osobní zkušenosti. Studenti během Školy meditace prochází hlubokou vnitřní proměnou, která se následně odráží v jejich každodenním životě.
 
Termíny:
  • I. víkend: 14. – 15.1.2023
  • II. víkend: 11. – 12.2.2023
  • III. víkend: 18. – 19.3.2023
  • IV. víkend: 6. – 7.5.2023

Cena: 9.600 Kč

Registrace: gabina@bethelight.cz
 

Více informací: https://fb.me/e/3aqJM7mnu

 


Seminář meditace pro seniory (pořádá Elpida o. p. s.)

Elpida NoirJednou měsíčně probíhají v Elpidě v Praze na Andělu meditační semináře, kde si povídáme a praktikujeme meditace. Seminář je vhodný pro začátečníky. Osobní setkání probíhá jednou měsíčně v Praze ve čtvrtek 11:15 – 12:15 hod. Programů v Elpidě se mohou účastnit lidé už od 55+. Přihlášky na seminář probíhají přímo přes Elpidu. Termíny jsou postupně vypisovány zde. 

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: