Jóga a semináře

Kalendář všech lekcí a seminářů najdete na stránce Rozvrh.

Volné termíny pro individuální setkání se Sat Nam Rasayan najdete zde.


 

On-line kurzy a semináře zdarma na facebooku

Milí přátelé, kurzy a semináře se dočasně přesunuly na facebook, kde probíhají zdarma. Můžete se připojit na úterní kurz on-line meditací, na čtvrteční vedenou relaxaci Jóga Nidra nebo na sobotní semináře.  Více informací na facebooku zde.

 


 

Praha | Seminář: Terapeutické meditace a Jóga Nidra (facebook)

„Jdi do svého nitra a naslouchej svému vnitřnímu hlasu. Každá otázka má odpověď. Tvá duše je plná moudrosti a zná cestu.“
~ Yogi Bhajan

Srdečně vás zveme do Jóga Ateliéru na meditační semináře v tradici kundaliní jógy a Jóga Nidry. Semináře se konají pravidelně jednou měsíčně a za ty tři roky se rozvinuly do krásných meditačních setkání, kam si chodíme hlavně odpočinout, restartovat se, naladit se. Na závěr semináře zařazujeme relaxační Jóga Nidru a při meditaci nás podporuje posvátný prostor otevřený pomocí Sat Nam Rasayan. Záměrem seminářů je to, abychom se cítili lehčí, odpočinutí a šťastnější. A to se naplňuje a cítí to sami účastníci, ale také jejich rodiny a partneři.

Další seminář bude V NEDĚLI 24.5.19. Téma semináře se ještě ladí.

  • 8.2.2020 sobota | téma semináře: Intuice a poslání
  • 7.3.2020 sobota | téma semináře: Znovuzrození (meditace s živým gongem)
  • 24.5.2020 neděle | téma semináře: Rovnováha (meditace s křišťálovými mísami)
  • 28.6.2020 neděle | téma semináře se ještě ladí

Semináře jsou vhodné i pro úplné začátečníky.

Doporučení od účastníků:

  • „Ještě jednou díky za včerejšek, bylo to fajn a hodně hluboké, když jsem jela autobusem, tak jsem byla úplně mimo jako v bublině 🙂 Semináře jsou úžasné, hluboké, očišťující, nabíjející… díky za ně.“

Čas konání: 11 – 14:30 hod. Cena: 600 Kč. Místo konání: www.jogaatelier.cz, V Olšinách 3383/126a, Praha 10 – Strašnice. Prosím, přihlašujte se na seminář e-mailem na gabina@bethelight.cz

 

 


Svitavy | Škola meditace 2020 (facebook)

Zbývá 6 volných míst.

Přijměte mé srdečné pozvání do Školy meditace, která se otevírá v říjnu ve Svitavách.

Škola je určená všem, kteří se chtějí ponořit hlouběji do teorie a praxe meditace, porozumět mantrám, mudrám a symbolice elementů. Je vhodná především pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat a posunout se na své duchovní cestě. V letošním roce nás bude při meditacích doprovázet zvuk gongu, tibetských mís a křišťálových mís.

Cílem naší společné cesty je ponořit se do hlubiny sebe sama, zažít svou skutečnou podstatu, zvýšit svou vnímavost jemně-hmotnějšího světa, zklidnit se a zažít hluboké ticho za myšlenkami. Vstupní branou do hluboké meditace nám bude posvátný prostor „šúnja“, prostor prázdnoty, hlubokého ticha a nehybnosti.

Termíny Školy meditace ve Svitavách (termíny se ještě mohou změnit!):

Víkend I.: 4.10.20
Víkend II.: 1.11.20
Víkend III.: 6.12.20
Víkend IV.: 10.1.21
Víkend V: 7.2.21
Víkend VI: 7.3.21
Víkend VII: 11.4.21
Víkend VIII: 2.5.21

Místo konání: bude upřesněno.

Cena: Cena za celkem 8 dní, 20 hodin výuky: 10.000 Kč
Zálohu ve výši 3.000 Kč je potřeba uhradit nejpozději do týdne po přihlášení. Záloha je nevratná. Doplatek ve výši 7.000 Kč je potřeba uhradit nejpozději do 5.9.2020.

Registrace: gabina@bethelight.cz

 


 

Kalendář všech lekcí a seminářů

 


 

Obchodní podmínky a GDPR

Ceny jsou platné do 31.12.2020