Doporučení od klientů

Gábinu jsem zažila na seminářích, ve škole meditacích, i na hodinách, kde mohly být děti. Má úžasný rozsah svých schopností, podpořila i mé těhotenství a porod malé jogínky, ať vhodnou mantrou k porodu, meditací nebo vyplněním prostoru v oný den.

S Gábinou hodina jógy či semináře plyne jak řeka, je jemná a přitom hluboká. Odevzdat se do prostoru je léčivé, obohacující a sama žasnu, jak pod jejím vedením se posouvají i mé limity, prožitky a děkuji, že má dar navracet ke kundalini józe, objevit vždy něco nového v ní a držet si praxi nejenom 40 dní, ale klidně 120 dní.

Děkuji.

Katka, 15.6.2021

 


S Gabčou se účastním kurzů meditací a velice oceňuji, jak jsou hodiny promyšleně sestavené. Informace čerpá z přímých zdrojů a podklady si sama zpracovává. Materiály z hodin dostanu mailem a mohu se k nim kdykoli vrátit. Velice příjemné je, že s námi Gabča sdílí i své osobní zkušenosti. Na hodiny se vždy těším, že se sejde parta podobně smýšlejících. Je to vždy i velká motivace pro osobní praxi! Jsem vděčná, že jsem Gabču mohla potkat a opravdu cítím příjemnou změnu ve vnímání života. Děkuji!!!

Hanka, 14.6.2021

 


Gábina ve mne otevřela touhou poznat sebe samu zevnitř, touhu zastavit se v přítomnosti, přestat řešit, analyzovat, zklidnit se zároveň se učit vnímat, co opravdu chci. První seminář s ní jsem absolvovala bez jakékoli představy, bylo to tehdy na začátku ledna a moc mi to v tomto pro mě vždy náročném období pomohlo. Postupně jsem si zvykla na pravidelné meditace, které mi pomáhají být sama sebou a zároveň se cítit součástí nekonečného prostoru. Nikdy jsem si dřív neuměla moc představit, co to znamená, ale teď mi někdy stačí zavřít oči, a cítím se součástí nekonečna, a to díky Gábiny lekcím. I přesto, že mám své tempo a disciplíně se stále učím, každodenní cvičení a meditace už beru jako běžnou součást svého života a od té doby jsem měla možnost pocítit takové prožitky, které jsem dříve vůbec neznala. Jsme za to moc vděčná. Děkuji.

Lucie, 15.6.2021

 


Jsem šťastná a tolik vděčná, že jsem Gábinu na své cestě potkala. Velmi mě obohatila. Pomohla mi vrátit se k sobě, jít hlouběji v meditacích, překonat mnoho těžkostí a překážek. A objevit tu úžasnou sílu, kterou v sobě máme. Děkuji.

Veronika, 15.6.2021

 


Ahoj Gabčo, 

chtěla jsem ti poděkovat. Díky tomu skoro cca roku si myslím, že jsem se dost posunula ve vnímání sebe sama. Už se tolik nebojím svých emocí a dokonce mám pocit, že jim i víc věřím. Už je neberu tak, že je moje emoce chybná, spíš si víc říkám, co se mi snaží sdělit, a víc ji přijímám. Už se nesnažím být lepší a neříkám si, že když budu na sobě pracovat, že ty emoce odejdou. Spíš si říkám, že je v tu chvíli mám, abych si něco ve svém životě uvědomila. Že nejsou pro mě zlo, ale snaha mě na něco upozornit.

Pomalu mě vrací ke mně a hlavně začínám si nějak víc sebe vážit a uvědomovat si, co nechci, aby mi jiní činili. Už se neviním a neříkám si, že je to moje vina a měla bych být lepší. Spíš naopak, říkám si že jsem taková, jaká jsem.

Ještě asi bude nějakou dobu trvat, než se vše ukotví, ale dost mi to pomáhá… takže děkuju za meditace a ten čas co nám dáváš.

Katka

 


Gábina je žena, díky které se už od začátku, po každé lekci jógy pro začátečníky, cítím očištěně, protaženě, uvolněně a lehce.

Gábina je nesmírně milá, vyrovnaná a profesionální lektorka, jejímu vedení se můžeme plně a s důvěrou odevzdat. Její lekce jógy jsou šité na míru, jsou pestré, obohacující, použité doprovodné nahrávky člověku zní v hlavě ještě několik hodin, dnů.

Velmi oceňuji i to, že jsou to vždy lekce efektivní – bez zbytečných prostojů. I když – Gábina myslí i na odpočinek – vše je tedy v ideální rovnováze.

Příjemné je i to, že se v našem „jóga kolektivu“ pokaždé i zasmějeme :-). Všem vám upřímně doporučuji začít Gábiny lekce jógy navštěvovat.

Petra Píbilová

 


Musím říct, že za tu dobu, co jsme se začaly vídat, se toho u mně i kolem mně mnoho změnilo.

Například jsem díky meditacím mnohem víc v klidu, vyrovnanější a i přes nesmírnou a častou únavu pro noční vstávání k synovi, jsem zvládla svůj vnitřní vztek, naučila jsem se mnoho meditací, které vím, kdy a jak použít a taky vidím kolem sebe, co by kteří lidé zrovna potřebovali.

Při každé meditaci cítím, jak se mi točí čakry, cítím srdce, jak z něj tryská proud zlatého světla a jak jsem skrze něj propojená se vším kolem…

Bolely mne záda – už nebolí, měla jsem bolestivou menstruaci a gynekologické problémy – už nemám, a na bolest hlavy nesahám po prášcích, ale dýchám 🙂

A taky jsem naučila pár lidí kolem sebe několik meditací, které jim pomohly v jejich situacích… a ještě bych našla asi milion dalších věcí, které bych mohla psát o zázracích kundalini jógy 🙂

Zkrátka: děkuji Bohu, že mi tě skrze tvou mamku vnesl do života… 🙂

 


Ahoj Gábinko a všichni,

v prvé řadě děkuji za opravdu skvělé „šúnja“ semináře. Jsem přesvědčena, že nejen pro mě, byly všechny cykly semináře nesmírně zajímavé a poučné. Jak jsme se dozvěděli, pomocí meditací, můžeme každý dokázat ve svém stávajícím životě velké změny, které bychom sice rádi, ale nevíme, jak na to. Semináře s Gábinkou Vás posunou o „level“ dál ve Vaší cestě.
Mohu tedy s největší zodpovědností Gábinku a její meditační semináře vřele doporučit. Zkuste to všichni a budete překvapeni. Prostě přijďte 🙂

Meditace, mantry, mudry, písničky – prostě nádhera. Asi to mělo tak být, že jsme se naprosto náhodou potkaly a díky tomuto setkání jsem zase o kousek dál.

DĚKUJI GÁBINKO

Iva

 


Milá Gábi,

chtěla jsem Ti mnohokrát poděkovat za páteční meditaci, která pro mě měla obrovský význam. Z pátku na sobotu se mi o Tobě zdálo – nevím přesně co, ale nějakým způsobem jsi mi posílala podporu. V sobotu ráno se mi rozjely myšlenky takovým způsobem, že jsem uvažovala nad tím, jestli už jsem se nezbláznila. Týkalo se to připoutanosti k mému bývalému partnerovi, kterou jsem řešila celé dva roky a bylo to neskutečně energeticky vyčerpávající.

Začala jsem danou myšlenku zkoumat a oloupávat ji jako cibuli, než jsem se dostala k „podstatě“. Zjistila jsem, že pod těmi všemi slupkami není vůbec nic. Že ta myšlenka je jenom formou bez jakéhokoli obsahu. V tu chvíli, jako kdybych prozřela. Vše se zastavilo a svět začal být v pořádku. Bylo to, jako kdybych vyskočila z nějakého „matrixu“. Neskutečně se mi ulevilo a přišla spousta energie, síly, vnitřního vedení, uvolnění a intuice. Nádherný pocit!

Ještě jednou Ti velice děkuji…

Měj krásné dny,

Markéta

Advertisement
%d blogerům se to líbí: